Home, Zábava -> Neaké fórek -> Rusi, Amíci a spol. Návrat do domoviny

Rusi, Amíci a spol.


Rozmlouvají Američan, Němec a Arab. Američan: "Mám 4 syny, ještě si udělám jednoho a mám basketbalové mužstvo." Němec na to: "Mám 10 synů, ještě jeden a budu mít fotbalový manšaft." Arab se zasměje a říká: "Mám 17 žen. Ještě si vezmu jednu a mám golfové hříště."


Na Sibiři:
Na břehu moře sedí chlápek a chytá ryby. Najednou se z hlubin moře vynoří americká ponorka, otevře se poklop a vyleze nějaký voják. Chvíli se rozhlíží s dalekohledem po okolí, potom dolů zakřičí: "Směr severo-severovýchod!" Zaleze, zaklapne poklop a ponorka zmizne v moři. Chlápek chvíli civí, ale pak se dál věnuje rybaření. Pár minut nato se vynoří ruská ponorka. Vyleze voják a když uvidí rybáře, zařve: "Hej ty! Nebyla tady nahodou před chvilkou americká ponorka?" Rybář zařve, že ano. "A kterým směrem odplavali?" "Směr severo-severovýchod!" "Ty, chuj! Nemachruj a ukaž rukou!"


Mladý důstojník pracoval v Pentagonu dlouho do večera. Když konečně odchází z kanceláře, vidí na chodbě generála, jak stojí u skartovačky se štosem papírů v ruce. "Nevíte, jak tahle věc funguje?" ptá se generál. "Můj pobočník už šel domů a já nevím ani kde se to zapíná." "Ano, pane," na to důstojník, přistoupil k přístroji, zapne ho, vezme generálovi z ruky papíry a vloží je dovnítr. Po chvíli ticha praví generál: "A teď bych z toho potřeboval po jedné kopii."


Gorbačov volal Reganovi. "Přijmětě moji upřímnou soustrast v souvislosti s havárií vašeho raketoplánu." "Ale raketoplán startuje až za dvě hodiny." "Promiňte, zaválám později..."


Jednotka ruských vojáků letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodyk!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"


Američani a Rusi jsou na Aljašce na lovu medvědů. Třetí den večer Američani vidí, jak Rusi nesou na ramenách na klacku statného medvěda. Američani se ptají: "Grizzly?" Rusáci na to: "Nět! Strelíli!"


Přijede Gorbačov na návštěvu do Ameriky. Vidí, že Bush má na stole nový telefon a tak se ptá, co to je. "To je přímá linka do pekla." "Můžu si to vyzkoušet?" "Ale jistě, stojí to deset dolarů." Gorbačov neodolá, zvedne sluchátko a vytočí číslo. "Dobrý den, Lucifer, peklo!" "Dobrý den, tady Gorbačov, zkouším spojení." Pověsí sluchátko a podá Bushovi deset dolarů. Za půl roku je Bush na návštěvě u Gorbačova a vidí také nový telefon. "Vidím, že sis taky pořídil přímou linku do pekla, můžu si to vyzkoušet?" "Proč ne." Bush vytočí číslo a v sluchátku se ozve: "Dobrý den, Lucifer, peklo!" "Tady George, zkouším spojení" Pověsí sluchátko a ptá se, kolik je dlužen. "Jednu kopejku" "Co? Jenom tak málo???" díví se Bush. "To víš, tady je to místní hovor."Zpátky na výběr kategoriíSvé připomínky lze adresovat do /dev/null, daleko lepší cesta však zní alfs-email@email.cz
© Alf 21. dubna 2002