Home, Zábava -> Neaké fórek -> Hospody, restaurace, vinárny, kavárny,... Návrat do domoviny

Hospody, restaurace, vinárny, kavárny,...


Číšník nabízí hostovi: "Mám vepřovou kýtu, telecí srdce, hovězí jazyk, uzená kolena, volské oko,..." Host ho zarazí: "Vaše tělesné problémy mě nezajímají, přineste mi guláš."


V restauraci:

  • Dobrý den, dám si jednu sklerózu a čtyři knedle.
  • Prosím?
  • Ach, promiňte, to dělá ta moje svíčková!

Nasedne opilec do taxíku a povídá: "Prosím domů." "Můžete to nějak upřesnit?" "Do obýváku."


Američan bydlí na pokoji 222 a objednává si dva rumy. Zvedne telefon a říká: "Two rums to room two two two [tú rums tu rúms tú tú tú]." Ze sluchátka se ozve: "Tramtarara tramtara, ty debile!"


Do baru přijde hokejista a fotbalista. Hokejista praví: "Whisky s ledem." Fotbalista chvilku přemýšlí a říká: "Whisky s trávou!"


Přijde vietnamec do baru, postaví se k pultu a spustí: "Wu thiang tcian Coca Cola." A šlahne na pult 5 dolarů. Barman sa na něho podívá a ptá se: "Dvě deci čeho jste to chtěl?"


V kavárně:
Mladík se ptá mladé slečny, zda ji může pozvat na skleničku. Slečna hlasitě zvolá: "Cože, vy mě zvete na hotel?" Někteří hosté se začnou otáčet. Mladík říká: "Ne, špatně jste mě pochopila, chtěl bych vás pozvat na skleničku. Slečna zvolá na celou kavárnu: "Cože? Vy mě zvete na hotel?" Většína hostů znechuceně hledí na mladíka. Mladík v trapné situaci opouští kavárnu. Slečna se za ním rozběhne a důvěrně mu šeptá: "Promiňte, studuji psychologii a chování lidí v nečekaných sitacích. Promiňte, nechtěla jsem se vás dotknout." "Cože?" zařve mladík na celou kavárnu, "šest tisíc korun???"


Aristid s Tasilem ve velké rychlosti nabourali do stromu. Aristidovi se horko těžko podařilo vylézt z vraku a hledá Tasila. V tom se ozve ze stromu: "Pane vrchní, platím!" Aristid se podívá na strom a tam je přes pás na větvi přehozený Tasil. "Tasile, neblázni. Nabourali jsme, slez dolů!" "Pane vrchní, platím!" Nedalo se nic dělat. Aristid našel nějakou hadru, přehodil si ji přes ruku ptá se: "Tak co jsme to měli?" "Měl jsem dvě vejce."Zpátky na výběr kategoriíSvé připomínky lze adresovat do /dev/null, daleko lepší cesta však zní alfs-email@email.cz
© Alf 21. dubna 2002