Home, Zábava -> Neaké fórek -> Z říše zvířat Návrat do domoviny

Z říše zvířat


  • Tak jsem nechal utratit svýho psa...
  • Byl vzteklej?
  • No, moc nadšenej nebyl...

Přijde prasátko k zástrčce a říká: "Chudáčku, tebe tady zazdili?"


Říká vlk lišce: "Ten zajíc mě už pěkně sere. Já bych ho tak rád zmlátil!" "To nejde, to musíš mít důvod. Třeba, že nenosí čepici." Vlk potká zajíce: "Zajíci, kde máš čepici?" a zmláti ho. Druhý den potká zajíce a ten má na hlavě čepici. Vlk jde zase za liškou: "Ten šmejd chodí v čepici, co mám dělat?" "Tak chtěj po něm třeba cigaretu. Když ti dá s filtrem, tak řekni, že chceš bez a když ti dá bez, tak chtěj s filtrem." Vlk najde zajíce: "Hej, zajíci, nemáš cigaretu?" Zajíc sundá čepici, a vytáhne z ní dva balíčky: "Chceš s filtrem nebo bez?" Vlk chvíli nechápavě čumí a pak zmlátí zajíce: "A kde máš čepici?"


Je sychravý, mrazivý podzim. Medvěd si spokojeně podřimuje, když ho vzbudí velké bouchání. Otevře dveře a tam stojí malý šnek a prosi: "Medvěde, je strašné počasí a mně je hrozná zima, pusť mě prosím zehřát dovntitř." Rozmrzelý medvěd odkopne šnečka a zavře dveře. Přejde podzim, zima, jaro, léto a zas je tady podzim. Medvědovi opět někdo bouchá na dveře. Otevře je a tam opět šnek. Než stačí cokoli řict, nazlobený šnek vykřikne: "Medvěde, a to mělo být co?"


Dva slepí koně si povídají:

  • Tak co, pojedeme i letos na Pardubickou?
  • V pohodě, nevidím v tom překážky

Vychází vrána z krčmy, párkrát laxně zamává křídly a říká: "Seru na to, jdu pěšky!"


Říká slípka neposlušným kuřatům: Kdyby to viděl váš otec, tak by se na grilu obrátil...


Hlasatel v televizi hlásí: "Vážení diváci, mám pro vás dvě zprávy, jednu špatnou a jednu dobrou. Ta špatná je, že dva naši poslanci onemocněli BSE. A ta dobrá je, že teď je nutné vyhubit celé stádo."


Skot cestuje s papouškem. Na celnici mu celník říká: "Clo se neplatí pouze za vycpané zvířata." Skot přemýšlí, papoušek se na něj podívá a vřískne: "Nědělej hovadiny a zaplať!"Zpátky na výběr kategoriíSvé připomínky lze adresovat do /dev/null, daleko lepší cesta však zní alfs-email@email.cz
© Alf 21. dubna 2002