Home, Zábava -> Neaké fórek -> Děti, škola, učitelé Návrat do domoviny

Děti, škola, učitelé


Jde 13letý chlapec po cestě a před sebou si kope mrtvou žabu. Přijde před bordel, zazvoní a říká bordelmamě: "Chci ženu." Bordelmamá se zasměje: "Ale chlapče, vždyť máš sotva 15 roků, jdi domů." Chlapec vytáhne 100 dolarů a bordelmamá ho pozve dál. Následuje druhý požadavek: "Žena se kterou budu souložit, musí mít AIDS." Bordelmamá se zarazí, ale po další stovce se nechá přesvědčit. Chlapec si zasouloží a spokojeně odchází domů. Bordelmamě to nedá a při odchodu se chlapce zeptá: "Chlapče, můžes mi to vysvětlit? Celý život máš před sebou a teď AIDS, ždyť umřeš." Chlapec se usměje a říká: "Přijdu domů, posouložím vychovatelku, dostane AIDS, přijde domů otec, posouloží vychovatelku, dostane AIDS, přijde máma z práce, otec ji posouloží, dostane AIDS a ráno přijde pošták, posouloží mámu, dostane AIDS a zemře. A to má za to, že mi dnes ráno zabil žabu!"


"Sedm roků jsem nepil, nekouřil a neběhal za ženami," říká Petr. "A potom jsem začal chodit do základní školy."


Paní učitelka se ptá dětí ve škole: "Děti, co děláte doma, když vypnou elektřinu?" Janek se postaví a odpovídá: "Zapálíme svíčky a díváme se na televizi."


"Vzbuďte svého kolegu!" říká profesor studentovi. "Proč já? Vy jste ho uspal!"


Vilda se prochází s maminkou a potkají hrbatého, jednorukého pána se znetvořeným okem. Chvilku ho udiveně sleduje a potom se ptá maminky: "A toto je jaký pokémon?"


Malý Pepíček uměl svěle malovat. Ve škole namaloval na zem mezi lavice myš. Paní učitelka ji uviděla a strašně se lekla. Do žákovské knižky napsala: Váš syn dostane dvojku z chování, protože namaloval na zem myš a já se strašně polekala. Otec odepsal: Jen mu tu dvojku dejte. V neděli namaloval na šporhelt kundu, já jsem si spálil kokota a náš dědek hubu!


Synáček jde s otcem po městě a ptá se: "Tati, co je to za dům?" "To je dům radosti, synku." (jinak řečeno: bordel) "Pojďme tam, tati!" "Nevymýšlej si, ještě jsi malý." Synáček využil první příležitost, když byl s otcem doma a utekl do domu radosti. Když tam přišel, první ho uviděla kuchařka a ptá se ho: "Co tady děláš?" "Táta mi řekl, že tu je dům radosti, tak mi nějakou udělejte." Kuchařka mu udělá tři palačinky s čokoládou, a když přijde domů, otec se ho ptá: "Tak kde jsi byl?" "No co, byl jsem v domě radosti." "A co jsi tam dělal???" ptá se ho nedočkavý otec. "Ani se neptej. První jsem zmákl, to byl fukot. Druhá mi už dělala problémy a třetí jsem už jenom roztáhl a vylízal!"


Matůšek chťél malý kolo a tož šél za stařečkem: "Stařečku, kupte mně kolésko. Takový to malinký." "Ale chlapče, co bych ti kupovál kolésko? Víš ty co? Dé na noc do stodole pánsky a dámsky kolo a ráno tam budeš mět malý kolésko." A tak se Matůšek zařídíl podle stařečkovéj rady. Ráno vběhl do stodole, ale kolésko nikde. Přišél za stařečkem a povidál: "Stařečku, vy ste ňa ošidíl, tam žádný kolésko néni." Stařeček se zamyslél a říká: "Ty poslóché, a sděláls temu pánskymu gume?"Zpátky na výběr kategoriíSvé připomínky lze adresovat do /dev/null, daleko lepší cesta však zní alfs-email@email.cz
© Alf 21. dubna 2002